Πέμπτη, 8 Δεκεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ 10 & 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΒΑΚ 13.00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
2 ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝ
3 ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΧΑΤΖΑΚΗ
4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
5 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΡΟΔΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
6 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:15 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
7 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ
8 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
10 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ
11 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 14:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ ΚΛ.
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ
13 ΑΠΤΕΡΑ ΠΚ ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΡΟΔΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
A2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΒΑΚ 16.00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ  11/12/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 19.00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
3 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
4 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΓΚΙΝΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
5 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
6 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
7 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ 
9 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΣΗΦΑΚΗ
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 14:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΣΗΦΑΚΗ
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 15.00 ΓΚΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΓΕΙ ΛΙΝΤΟ 11.00 ΚΑΡΑΛΗ ΓΚΙΝΗ
13 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
14 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΓΕΗ2 ΠΑΤΕΛΩΝ 10:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΦΟ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ ΜΟΙΡΩΝ 15.00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16.00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ  ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
Τετάρτη 14/12/2016 ΟΠΕΡ-ΙΩΝΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16.00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ

Πέμπτη, 1 Δεκεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ &ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 3 &4/12/2016


ΣΑΒΒΑΤΟ 03/12/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 NTΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΥΚΑΣ
3 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΑΣΛΑΝ
4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
5 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ
6 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
7 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 17:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ
8 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
9 ΑΠΤΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
10 ΑΠΤΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΣΥΚΑΣ  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
13 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 15.30 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΙΘΑΚΗ
14 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
15 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:30 ΡΟΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ  04/12/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
3 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
4 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
5 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
6 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΚΙΝΗ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
7 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 11:00 ΓΚΙΝΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
8 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
9 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΑΡΑΛΗ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 13:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16.00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΧΑΤΖΑΚΗ
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 14:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΚΙΝΗ
13 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
14 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΑΣΛΑΝ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΛΑΝ
16 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
17 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
18 ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18.00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤ/ΤΑ
Α2Α ΣΦΠΧ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16.00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ

7/12/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ 7/12/2016

ΟΠΕΡ-ΑΕΚ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14.00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 7/12/2016 ΟΠΕΡ-ΙΩΝΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16.00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ





Τετάρτη, 23 Νοεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΣΠΙΘΑΚΗ
2 ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:30 ΡΟΔΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
3 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:30 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
5 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΑΣΛΑΝ
6 ΑΠΤΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ  ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
7 ΑΠΤΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
8 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΩΔΝ ΓΕΗ2-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
9 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΩΔΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΩΔΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΑΡΑΛΗ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
Α2Α ΟΠΕΡ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16.00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΒΑΚ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ       ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ  27/11/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
3 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΣΥΚΑΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
4 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
5 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
6 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 11:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
7 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 20:30 ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
8 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΒΑΚ 20:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΌΣ Δ ΣΗΦΑΚΗ
9 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΣΗΦΑΚΗ
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 16:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΄ΚΑΛΕΜΑΚΗ
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ
13 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΡΟΔΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
14 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΑΕΤΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΛΑΝ
15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΑΣΛΑΝ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
16 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ2-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
Α2Γ ΓΑΣΜ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΜΟΙΡΩΝ 16.00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ